Koš na prádlo Rossignol Lina, 45 l

Koš na prádlo Rossignol Lina, 45 l Koš na prádlo nemusí být jen praktickým doplňkem vaší koupelny, ale může tvořit i... více informací »
Koš na prádlo Rossignol
Značka: Biano
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Koš na prádlo Rossignol Lina, 45 l Koš na prádlo nemusí být jen praktickým doplňkem vaší koupelny, ale může tvořit i...

Koš na prádlo Rossignol Lina, 45 l Koš na prádlo nemusí být jen praktickým doplňkem vaší koupelny, ale může tvořit i elegantní a plnohodnotně funkční záležitost. Využít lze nejen na prádlo, ale i třeba pro uskladnění hraček nebo dek v dětském či jiném pokoji. Koš Rossignol Lina má velmi pevnou ocelovou konstrukci s faktorem proti UV zaření, což zajišťuje stálost barevného provedení. Vybírat lze z několika barev. Perforace konstrukce zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu proti zatuchtutí prádla. Oceníte zajisté i víko koše, které je velmi pevné, polstrované a potažené koženkou, tudíž lze na něm i pohodlně sedět. Jeho nosnost je 90 kg. Dno koše je opatřeno gumovým těsněsním k zabránění poškrábání podlahy. Koš na prádlo Rossignol Lina, 45 l

Výjimečný a žádaný produkt Koš na prádlo Rossignol Lina, 45 l od dodavatele se skvělou pověstí Biano máte možnost nakoupit u nás nyní za outletovou cenu. Za bezkonkureční cenu 1 790 Kč.