Křeslo Cuba

Křeslo Cuba, jasná volba do lobby Pohodlné křeslo Cuba patří mezi ty nejoblíbenější kousky zejména do firemního lobby.... více informací »
Křeslo Cuba
Značka: Biano
2 661 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Cuba, jasná volba do lobby Pohodlné křeslo Cuba patří mezi ty nejoblíbenější kousky zejména do firemního lobby....

Křeslo Cuba, jasná volba do lobby Pohodlné křeslo Cuba patří mezi ty nejoblíbenější kousky zejména do firemního lobby. Příjemné posezení vám vytvoří také v kanceláři nebo v klubu. Jeho konstrukce je vyrobená ze dřeva, polstrovaná je měkkou pěnou a čalouněná eko kůží v několika barevných variantách. Se slazením v interiéru nebudete mít jediný problém. S tímto klubovým křeslem se díky jeho nízké hmotnosti, která činí 11 kg, snadno manipuluje. Plastové nožky navíc ochrání podlahu od poškrábání. Nosnost křesla je 100 kg. Křeslo Cuba ve variantě s červeným potahem Cuba, oblíbené klubové a lobby křeslo Proč zvolit právě křeslo Cuba? ✔ Bohatý výběr z barevných variant potahu.✔ Díky nízké hmotnosti se s ním snadno manipuluje. ✔ Plastové krytky nožek ochrání podlahu od oděru.✔ Design a cena z něj dělají nejoblíbenější křeslo do lobby. Jak se starat o potah? O potah se starejte stejným způsobem jako o pravou kůži – při zašpinění setřete povrch vlhkým hadříkem bez chemických čisticích prostředků. A chcete-li podpořit životnost potahu, raději zvolte prostředky určené přímo pro péči o eko kůži. Náš tip: Křeslo Cuba není solitér, pořídit si můžete i dvojsedák či trojsedák Cuba a sladit posezení pomocí jedné sestavy nábytku.

Kvalitní produkt naleznete pohodlně tu v populární kategorii křesla! Nyní najdete nové produkty z této rubriky za výprodejovou cenu. Tento výrobce Biano pro své zákazníky dodává skvělý sortiment za extra cenu.

Hodně žádaný produkt Křeslo Cuba od skvělého výrobce Biano jednoduše můžete získat tady ve slevě. Cena od 2 661 Kč.