Kvalitex Bavlněné povlečení černá, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Klasické bavlněné povlečení v univerzální černé barvě v kombinaci s barevnými doplňky se stane ozdobou každé ložnice.... více informací »
Kvalitex Bavlněné povlečení černá
Značka: Biano
789 Kč
Ověřit dostupnost
Klasické bavlněné povlečení v univerzální černé barvě v kombinaci s barevnými doplňky se stane ozdobou každé ložnice....

Klasické bavlněné povlečení v univerzální černé barvě v kombinaci s barevnými doplňky se stane ozdobou každé ložnice. Povlečení je vyrobeno z velmi jemné tkaniny s vysokou hustotou jemných přízí, je mimořádně příjemné na dotek, což zaručuje maximální pohodlí při odpočinku. Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm. Po vyprání dojde ke sražení materiálu na rozměry uvedené na obalu.Povlečení je vyrobené v České republice.Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Zlevněný produkt můžete pořídit bez problémů na našich stránkách ve známé rubrice povlečení! Vyberte si další produkty ze zmíněné rubriky za internetové ceny! U zákazníků oblíbená značka Biano svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky.!

Tento neodolatelný produkt Kvalitex Bavlněné povlečení černá, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm od oblíbené značky Biano jednoduše můžete sehnat zde teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Na našich stránkách za 789 Kč.