Luxusní komoda R-designwood 026

Luxusní komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí netradičního tvaru se stane dominantou každé místnosti. Nábytek R-designwood je díky... více informací »
Luxusní komoda R-designwood 026
38 411 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí netradičního tvaru se stane dominantou každé místnosti. Nábytek R-designwood je díky...

Luxusní komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí netradičního tvaru se stane dominantou každé místnosti. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože desky jsou zhotoveny z masivního smrku v odstínu jatoba. Zásuvky s kvalitními kuličkovými pojezdy snadno otevřete pomocí originální kovové úchytky. Dodáváme smontované. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má přiznané přírodní okraje a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného dřeva. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 120

Kvalitní a levný produkt Luxusní komoda R-designwood 026 od výrobce s dlouholetou historií FORLIVING s.r.o. jde koupit na našich stránkách teď pořád výhodně. V akci za 38 411 Kč.