Mäser 12dílná sada šálků s podšálkem COSMO, 190 ml

Rozveselte ráno své drahé polovičce, i když zrovna nejste nablízku. Díky šálku v minimalistickém provedení to nebude vůbec... více informací »
Mäser 12dílná sada šálků s
Značka: Biano
349 Kč
Ověřit dostupnost
Rozveselte ráno své drahé polovičce, i když zrovna nejste nablízku. Díky šálku v minimalistickém provedení to nebude vůbec...

Rozveselte ráno své drahé polovičce, i když zrovna nejste nablízku. Díky šálku v minimalistickém provedení to nebude vůbec složité, tento porcelánový kousek to totiž řekne za vás a vykouzlí úsměv na tváři pokaždé, když po něm na poličce sáhnete. Udělejte si den ještě o špetku příjemnější. Ve stylovém šálku vám bude chutnat vaše odpolední káva daleko víc. Víte proč? Protože nedá ani ránu bez svého podšálku, na který se vměstná i pár sladkých neřestí. Kvalitní zpracování porcelánu se odráží v každém detailu, šálek má silné stěny a krásný tvar, který dokonale padne do rukou. Váš oblíbený kousek si tak můžete užívat den co den po řadu let, aniž by ztrácel na kvalitě.Sada obsahuje:

6x šálek – š. 10 cm, v. 7 cm
6x podšálek – pr. 14 cm, v. 1 cm

Kvalitní a žádaný výrobek Mäser 12dílná sada šálků s podšálkem COSMO, 190 ml od známé společnosti Biano lze zakoupit v naší online nabídce v bezva akci! Nyní pořídíte za super cenu 349 Kč.