Masivní jídelní stůl R-designwood 014

Masivní jídelní stůl R-designwood s černou kovovou podnoží doporučujeme do jakékoliv místnosti. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným... více informací »
Masivní jídelní stůl R-designwood 014
32 369 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní jídelní stůl R-designwood s černou kovovou podnoží doporučujeme do jakékoliv místnosti. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným...

Masivní jídelní stůl R-designwood s černou kovovou podnoží doporučujeme do jakékoliv místnosti. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože je zhotoven z masivního kusu přírodního jasanu o síle 5 cm, která je slepená z 2,5 cm desky a 2,5 cm římsy po celém obvodu. Dodáváme v demontu. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má zbroušené strany (rohy) a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 200

Tento velmi žádaný produkt Masivní jídelní stůl R-designwood 014 od známého dodavatele FORLIVING s.r.o. lze sehnat momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 32 369 Kč.