Masivní noční stolek Alba

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm. Noční stolek vyniká originálním designem, kvalitním... více informací »
Masivní noční stolek Alba
3 395 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm. Noční stolek vyniká originálním designem, kvalitním...

Masivní noční stolek Alba slovenské výroby z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm. Noční stolek vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy, provedení pravé a levé varianty (viz varianty produktu). Noční stolek Alba se uchycuje o bočnici postele, dodáváme jej v demontu a je kombinovatelný pouze s postelí Alba. Jádrový buk je vnitřní (starší) část bukového dřeva, výrazně tmavší v příčném řezu. Jádro pro strom plní jen statickou funkci, obsah vody je tedy nižší. Proti klasickému bukovému dřevu má vysokou odolnost proti škůdcům a o hodně vyšší životnost. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 55

Tento velmi žádaný kus Masivní noční stolek Alba od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit zde za akční cenu! Cena od 3 395 Kč.