Matrace AQUASLEEP

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 180x200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny... více informací »
Matrace AQUASLEEP
14 110 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 180x200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny...

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 180×200 cm. Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny „Open Cell memory foam“. Tyto pěny se vyznačují vysokým komfortem a především vynikající vzdušností díky své otevřené buněčné struktuře. Díky tomu se snižuje pocení během spánku, zlepšuje se tepelný komfort uživatele a antialergické vlastnosti jádra matrace. Výplň tvoří komfortní paměťová pěna VISCO WIND, komfortní pěna NIGHTFLY a přírodní pěna ALOE VERA. Dvě strany tuhosti. Nosnost 140 kg. S ekologickým lepením. Celková výška matrace je 20 cm.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Materasso
Akční a ve slevě výrobek máte možnost najít nyní tady na webu ve známé sekci matrace. Nyní můžete získat ještě ostatní zboží z naší kategorie z pohodlí domova. Máme toho více, mrkněte také na další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka FORLIVING s.r.o. má na skladě vynikající sortiment

Tento diskontní produkt Matrace AQUASLEEP od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zde za výprodejovou cenu. Akční cena od 14 110 Kč.