Matrace Colorado

Matrace Colorado je skvělou volbou pro ty, kteří hledají matraci pro děti a mládež. Konstrukce z odolné HR pěny a nízký profil... více informací »
Matrace Colorado
Matrace Colorado je skvělou volbou pro ty, kteří hledají matraci pro děti a mládež. Konstrukce z odolné HR pěny a nízký profil...

Matrace Colorado je skvělou volbou pro ty, kteří hledají matraci pro děti a mládež. Konstrukce z odolné HR pěny a nízký profil matrace jsou ideální volbou i pro dětské postele. HR pěna poskytuje stabilní a pevnou oporu, která je pro správný vývoj páteře dětí a mladistvých velmi důležitá. Antibakteriální potah zaručuje vysokou prodyšnost, takže se na matraci nebudete přehřívat Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Tuhost 3 Tento vynikající výrobek Matrace Colorado lze nakoupit zrovna na stránkách umístěný v kategorii matrace. Nyní si můžete vybrat další produkty ve zmiňované sekci jednoduše online. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout skvělé výrobky za výborné peníze!

Oblíbený a akční výrobek Matrace Colorado od značky s tradicí a dobrou pověstí FORLIVING s.r.o. je k sehnání u nás nyní extra výhodně! Nyní za akční cenu 3 699 Kč.