Matrace Medi Vita 20 80×200 cm

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové... více informací »
Matrace Medi Vita 20 80x200 cm
11 559 Kč
Ověřit dostupnost
Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové...

Na vysoce elastické latexové matraci Medi Vita vás čeká příjemný a klidný spánek. Vzhledem ke své pružnosti je matrace vhodná i pro motorové rošty. Jádro matrace je provzdušněno odvětrávacími kanálky, které zajistí odvod vlhkosti a potu. Je tedy naprosto ideální pro alergiky nebo sportovce, kteří potřebují zregenerovat svalstvo. Matrace české výroby se díky vysoké pružnosti přizpůsobí jakékoliv poloze těla. Maximální doporučené zatížení matrace je 120 kg. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah Terri se zlatou mřížkou, která napomáhá odvětrávání matrace. Vysoká gramáž a prošití potahové látky vám zajistí komfortní spaní. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 40°C. Vlastnosti: – rozměr: 80×200 cm – záruka: 5 let – tuhost matrace: měkčí – výška matrace s potahem: 20 cm – doporučený rošt: pevný rošt, ručně polohovací rošt, motorový rošt

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výrobce Ahorn
Tento designový výrobek získáte lehce tady na našich stránkách v oblíbené rubrice matrace! Prozkoumejte nové kousky z naší sekce za výhodné peníze. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce top produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Nejprodávanější kus Matrace Medi Vita 20 80x200 cm od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat právě teď opravdu levně. Ceny již od 11 559 Kč.