MAXIVA Komoda – PK100, bílá

Komoda PK100 je vyrobena z kvalitního lamina v nadčasové bílé barvě, odolného proti poškrábání a s jednoduchou údržbou.... více informací »
MAXIVA Komoda - PK100
Značka: Biano
2 546 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda PK100 je vyrobena z kvalitního lamina v nadčasové bílé barvě, odolného proti poškrábání a s jednoduchou údržbou....

Komoda PK100 je vyrobena z kvalitního lamina v nadčasové bílé barvě, odolného proti poškrábání a s jednoduchou údržbou. Nožky a úchytky jsou plastové ve stříbrné barvě a dotvářejí celkový elegantní vzhled.
Tato komoda zaujme svým jedinečným provedením. Do rozsáhlého úložného prostoru za 1 dvířky s policí a do 4 zásuvek uložíte své oblečení či různé denní potřeby, zatímco na horní desku můžete vystavit oblíbené dekorace či fotografie.
Vnitřní členění je uvedeno na přidruženém obrázku případně v návodu k montáži. Detailní rozměry všech komponentů naleznete v technickém výkresu.
Členění:

4x zásuvka,
1x dvířka, uvnitř 1x police.

Materiál:

konstrukce z lamina (laminovaná dřevotříska), tl. 16 mm, hrany ABS 0,5 mm,
plastové nožky a úchytky.

Barva, dekor:
Nábytek v bílé barvě působí velmi elegantním a čistým dojmem. Nadčasový vzhled této barvy vás neomrzí.

bílá
lamino

Rozměry:

šířka 100 cm, výška 85 cm, hloubka 40 cm.

Balení:

rozložené v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návod k montáži je přiložen v balení,
montáž provádí kupující.

Nový produkt MAXIVA Komoda - PK100, bílá od výrobce se zárukou kvality Biano je dostupný v naší aktuální nabídce za báječnou cenu. Za bezkonkureční cenu 2 546 Kč.