MAXMAX Dětská patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem a přistýlkou MAXÍK 3 bílo-šedá – 200×120 cm

Dětská patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem a přistýlkou MAXÍK 3 bílo-šedá - 200x120 cm Krásná patrová postel s... více informací »
MAXMAX Dětská patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem a přistýlkou MAXÍK 3 bílo-šedá - 200x120
Značka: Biano
22 199 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem a přistýlkou MAXÍK 3 bílo-šedá - 200x120 cm Krásná patrová postel s...

Dětská patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem a přistýlkou MAXÍK 3 bílo-šedá – 200×120 cm
Krásná patrová postel s přistýlkou a rozšířeným spodním lůžkem z kolekce MAXÍK 3 nabízí neomezené možnosti a patří mezi inovativní novinky!
Zaujme vás nejen svým moderním a nadčasovým vzhledem, ale také svou praktičností. Stabilní patrová postel je vytvořena tak, aby ušetřila prostor v pokoji a poskytla vašim dětem spoustu úložného prostoru a dostatek místa pro spánek. Součástí postele jsou boční schůdky, které slouží nejenom jako přístup k vrchnímu patru, ale jsou zde zakomponované také čtyři zásuvky, kam vaše děti mohou uschovávat věci všeho druhu. Schůdky jsou univerzální, lze je pohodlně umístit na levou nebo pravou stranu postele. Další výhodou postele je přistýlka na gumových kolečkách a police mezi vrchním a spodním lůžkem, kde budou mít děti vše potřebné při ruce. Konstrukce postele je uzpůsobena tak, aby zabránila pádu dítěte a to díky ochranné zábraně.
Dětská patrová postel MAXÍK 3 je dostupná v oblíbených barevných variantách (bílá, šedá, modrá, zelená, růžová), přičemž korpus je vždy bílý. Máte tak možnost sladit postel s dětským pokojem a přivést interiér k dokonalosti. Vaše děti si tuto postel zamilují!
Zboží je dodáváno v demontu.
Obsah balení:

kvalitní MDF desky k sestavení postele
kvalitní dřevěné lamelové rošty ZDARMA
bezpečnostní zábrana
schůdky se zásuvkami
police
přistýlka na kolečkách

Rozměry postele: 

celkový rozměr: 262x124x145 cm (DxŠxV)
ložná plocha: pro spodní matraci 200×120 cm, vrchní matraci 200×80 cm a pro přistýlku 190×80 cm – výška matrace do vrchního a spodního lůžka je 10 cm a do přistýlky 7 cm

Maximální zatížení na každé lůžko je 70 kg.
Rozšířenou nabídku matrací o různé výšce a tvrdosti naleznete na našem e-shopu ZDE.

Výjimečný a žádaný kus MAXMAX Dětská patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem a přistýlkou MAXÍK 3 bílo-šedá - 200x120 cm od značky s dlouholetou tradicí Biano lze pořídit tady v akci. Cenově vychází na 22 199 Kč.