NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. skříně a skříňky
  4. knihovny
  5. Moderní knihovna Oppa dub přírodní/mocha

Moderní knihovna Oppa dub přírodní/mocha

Oblíbený a akční produkt Moderní knihovna Oppa dub přírodní/mocha od skvělého a známého výrobce Biano jednoduše můžete najít tady opravdu levně! Nabídky již od 1 652 Kč.
Moderní knihovna Oppa dub
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
1 652

Představte si svůj prostor jako plátno, a knihovnu Oppa jako mistrovský tah štětcem, který přináší do každé místnosti vlnu elegance a organizovaného luxusu. Tato volně stojící knihovna není jen praktickým řešením pro uspořádání vašich oblíbených věcí; je to umělecký prvek.

S jejím moderním designem a kombinací dekoru přírodního dubu a moderní mocha barvy zaujme knihovna každého návštěvníka. Díky svým rozměrům a pěti prostorným patrům máte dostatek místa pro své poklady a památky.

Ale není to jen o úložném prostoru – je to o tvorbě atmosféry. Tato knihovna není jen praktická, ale stává se klíčovým prvkem vašeho dekoru, který zdůrazňuje vaši osobnost a vkus.

Ať už se rozhodnete tuto knihovnu použít jako elegantní úložný prostor nebo jako výrazný dekorační prvek, její moderní a současný design snadno doplní váš existující interiér.

S jasným montážním průvodcem a kvalitním kováním je instalace snadná a příjemná. Knihovna je vyrobena z vysoce kvalitní dřevotřísky 18 mm s ochrannou melaminovou povrchovou úpravou, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Prohlédněte si i další barevné verze a provedení knihoven Oppa.

Specifikace produktu:

Moderní design
Snadná montáž a údržba
Kvalitní materiál
Včetně zádržného systému a kování pro upevnění

Série: Knihovny Oppa, Hmotnost produktu: 22,66 kg, Materiál: Dřevotříska, Maximální zatížení: 40 kg, Počet polic: 11, Povrchová úprava: Mat, Tloušťka materiálu: 1,8 cm, Tvar: Přímé, Typ: Otevřené, Výbava: Zádržné zařízení proti převrácení, Kování a upevnění, Délka: 69 cm, Hloubka: 22 cm, Výška: 162 cm