Nástěnné kosmetické zrcadlo, zvětšovací

Nástěnné kosmetické zrcadlo s průměrem 20 cm. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. Hlava zrcadla je otočná, z jedné strany 3x zvětšovací... více informací »
Nástěnné kosmetické zrcadlo
Nástěnné kosmetické zrcadlo s průměrem 20 cm. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. Hlava zrcadla je otočná, z jedné strany 3x zvětšovací...

Nástěnné kosmetické zrcadlo s průměrem 20 cm. Materiál mosaz s povrchovou úpravou chrom. Hlava zrcadla je otočná, z jedné strany 3x zvětšovací pro vaši dokonalost. Tento výrobek doporučujeme také pro hotelové koupelny vyšší kategorie. Nelíbí se vám velká zrcadla, nebo se do vaší koupelny jednoduše nevejde? Připevněte ke stěně výsuvné, kulaté zrcátko! Je velmi praktické a navíc v sobě ukrývá kouzlo starých časů. Na funkčnost výrobku poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Na povrchovou úpravu výrobku a na jednotlivé části výrobku (pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky) je stanovena zákonná záruční doba.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměry (cm) 32 x 6 x 36cm Akční a ve slevě kus Nástěnné kosmetické zrcadlo, zvětšovací máte možnost dostat právě u nás umístěný v sekci koupelnová zrcadla! Máme pro vás nové produkty ve zmiňované sekci v bezva akci. Dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky prodává kvalitní zboží A tady je důkaz. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Nástěnné kosmetické zrcadlo, zvětšovací od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. seženete tady a teď právě za výprodejovou cenu! Nabídky od 945 Kč.