Nextime Plug Inn 2610zw nástěnné hodiny černá

Nextime je holandská designová firma, která se specializuje především na návrhy a výrobu designových hodin. Nextime prezentuje... více informací »
Nextime Plug Inn 2610zw
Značka: Biano
2 589 Kč
Ověřit dostupnost
Nextime je holandská designová firma, která se specializuje především na návrhy a výrobu designových hodin. Nextime prezentuje...

Nextime je holandská designová firma, která se specializuje především na návrhy a výrobu designových hodin. Nextime prezentuje široký záběr hodin, které jsou unikátní a inspirativní a nabízí témata vycházející z tradice až do současnosti. Designové nástěnné hodiny, které výrazně oživí a doplní Váš interiér. Hodiny Plug Inn se staly takovou ikonou, že se je někteří snažili i napodobit, ale originál patří pouze značce Nextime a jejímu designérovi. Jejich záviděníhodná vlastnost tkví v moderní, stylové a přesto klasické podobě, která se hodí jak do vašeho domova, tak i kanceláře. Jejich výhodou je také nadčasový vzhled, který vás neomrzí ani po několika letech. Quartzový hodinový strojek poháněný baterií.

Tento akční produkt Nextime Plug Inn 2610zw nástěnné hodiny černá od kvalitní značky Biano lze nakoupit tady a teď právě výhodně. Akční cena od 2 589 Kč.