ní barová židle R-designwood 016

Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu je vysoce stabilní díky své celkové hmotnosti. Každý kousek je jedinečný a... více informací »
ní barová židle R-designwood 016
5 590 Kč
Ověřit dostupnost
Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu je vysoce stabilní díky své celkové hmotnosti. Každý kousek je jedinečný a...

Barová židle R-designwood v kombinaci masivního dřeva a černého kovu je vysoce stabilní díky své celkové hmotnosti. Každý kousek je jedinečný a originální, protože je zhotoven z masivního kusu dubu o síle 3,5 cm. Vylepšete si kuchyň nebo jídelnu s našimi stylovými a funkčními barovými židlemi. Dodáváme smontované. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má zbroušené strany (rohy) a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka 34

Tento kvalitní a žádaný kus ní barová židle R-designwood 016 od našeho předního výrobce FORLIVING s.r.o. můžete pořídit právě teď v nabídce ve výhodné akci. Aktuálně za 5 590 Kč.