Noční stolek AYSON 1S

Noční stolek Ayson 1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete v otevřeném prostoru a zásuvce. Doporučujeme přikoupení postele s... více informací »
Noční stolek AYSON 1S
1 161 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Ayson 1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete v otevřeném prostoru a zásuvce. Doporučujeme přikoupení postele s...

Noční stolek Ayson 1S nabízíme v dezénu dub artisan. Úložné prostory naleznete v otevřeném prostoru a zásuvce. Doporučujeme přikoupení postele s praktickým úložným prostorem ze stejné kolekce. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Rozměry: – šířka 46,5 cm – hloubka 36 cm – výška 45,5 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento exkluzivní kousek Noční stolek AYSON 1S je k získání bez problémů tady na stránkách v oblíbené sekci noční stolky! Nyní si můžete vybrat vyjímečné kusy ve zmíněné sekci snadno online! Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává skvělé zboží Přesvědčte se!

Ve slevě tento kus Noční stolek AYSON 1S značky FORLIVING s.r.o. seženete na našich stránkách teď v akci. Nyní lze objednat jen za 1 161 Kč.