Noční stolek Raven

Noční stolek Raven vám k posteli poskytne dostatek odkládacího prostoru. Nejdůležitější věci tak budete mít vždy po ruce. A to... více informací »
Noční stolek Raven
Značka: Biano
2 056 Kč
Ověřit dostupnost
Noční stolek Raven vám k posteli poskytne dostatek odkládacího prostoru. Nejdůležitější věci tak budete mít vždy po ruce. A to...

Noční stolek Raven vám k posteli poskytne dostatek odkládacího prostoru. Nejdůležitější věci tak budete mít vždy po ruce. A to bez vstávání. Stolek disponuje 2 odkládacími deskami, horní a spodní. Konstrukce je vyrobena v kombinaci kovu a skla a nabízíme jej ve 2 barevných provedeních. Vybírat můžete mezi bílou a černou variantou. Hlavní přednosti stolku Raven Noční stolek vytvoří odkládací prostor k posteli Disponuje horní a spodní deskou Konstrukce je vyrobena v kombinaci kovu a skla Výběr ze 2 barevných provedení Noční stolek Raven v sestavě s postelí Lima

Nový kousek Noční stolek Raven lze pořídit právě nyní tu na webu v populární kategorii noční stolky! Prozkoumejte kvalitní produkty z této populární rubriky v bezva akci. Výrobce Biano má top produkty . Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Noční stolek Raven od společnosti se zárukou kvality Biano snadno najdete právě teď za výhodnou cenu! Aktuálně v akci od 2 056 Kč.