Noční stolek Rea Ottawa UP NS2

Zvýšený noční stolek Rea Ottawa UP NS2 se 2 zásuvkami a otevřeným prostorem. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami... více informací »
Noční stolek Rea Ottawa UP NS2
2 269 Kč
Ověřit dostupnost
Zvýšený noční stolek Rea Ottawa UP NS2 se 2 zásuvkami a otevřeným prostorem. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami...

Zvýšený noční stolek Rea Ottawa UP NS2 se 2 zásuvkami a otevřeným prostorem. Noční stolek z vysoce kvalitního lamina o síle 16 mm s 0,5 mm hranami ABS nabízíme v řadě moderních dezénů. Horní deska je zesílená na 25 mm s 2 mm hranami ABS. Zásuvky jsou opatřeny celovýsuvy s hladkým tichým chodem, hloubka zásuvky 40 cm. Dodáváme v demontu. Úchytky jsou balené jako sada pro příslušný typ. Obrázek je ilustrační s plastovou úchytkou TYP1. Objednat si můžete nerezové úchytky TYP2. Prohlédněte si další prvky této moderní kolekce slovenské výroby (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento kvalitní a levný výrobek máte možnost koupit zrovna u nás umístěný v rubrice noční stolky! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu! To není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní sortiment.

Tento designový výrobek Noční stolek Rea Ottawa UP NS2 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. naleznete teď za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 2 269 Kč.