NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. sety a sestavy
  4. obývací stěny
  5. Obývací stěna SLEPPA 150 cm dub/beton

Obývací stěna SLEPPA 150 cm dub/beton

Hodně prodávaný výrobek Obývací stěna SLEPPA 150 cm dub/beton od předního výrobce Kalune Design můžete získat online za výhodnou cenu. Ceny již od 6 329 Kč.
Obývací stěna SLEPPA 150

Obývací pokoj je důležitou součástí každé domácnosti. Je to místo, kde se setkáváte jako rodina, místo pro návštěvy i pro váš odpočinek. A je tedy důležité ho vybavit vhodným nábytkem. Takovým, který je moderní a nabízí také praktickou a funkční stránku. Obývací stěna Sleppa je ideální pro každou místnost. Zaujmou vás nejen její jemné linie a kvalitní zpracování, ale také elegance a schopnost adaptovat se prakticky do každého stylu a každého interiéru.

Na výrobu se využívají silné desky, které jsou ošetřeny melaminem. Jde o materiál, který pomáhá chránit před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou tu a tam objevovat. Klasický vzhled stolku bez nohou nabízí v korpusu tři uzavíratelné skříňky a nad nimi dostatečně velkou plochu na odkládání věcí. Samostatně je k dispozici regálová police, která je otevřená. Vše skvěle vyladí dekor dubu, který je oživen dvířky s betonovým vzhledem. Zajímavé kožené úchytky jsou poslední tečkou na kráse.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Regálová police
Ošetřeno melaminem

Hloubka police: 20 cm, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Šířka police: 150 cm, Výška police: 25 cm, Hloubka: 35 cm, Šířka: 150 cm, Výška: 45 cm