ová sedací souprava PRAHA, světlá

Ratanová sedací souprava PRAHA je velmi kvalitně vyrobená stabilní sedací souprava v odstínu světlý med. Stabilita je tvořena konstrukcí vyrobenou z... více informací »
ová sedací souprava PRAHA
10 290 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanová sedací souprava PRAHA je velmi kvalitně vyrobená stabilní sedací souprava v odstínu světlý med. Stabilita je tvořena konstrukcí vyrobenou z...

Ratanová sedací souprava PRAHA je velmi kvalitně vyrobená stabilní sedací souprava v odstínu světlý med. Stabilita je tvořena konstrukcí vyrobenou z mahagonového dřeva, veškeré sedací i opěrné plochy jsou tvořeny kvalitním výpletem z ratanového proutí. Ratanovou sedací soupravu vám nabízíme v sestavě dvou ratanových křesel a jednoho ratanového obývacího stolku s úložným prostorem. K ratanovým sedací křeslům vám dodáme sedáky barvy bílé. Samostatně si můžete objednat jednotlivé části ratanové sedací soupravy jako produkt SOUVISEJÍCÍ.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška opěradla křesla 90 cm

Oblíbený výrobek ová sedací souprava PRAHA, světlá od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete získat tady teď za výprodejovou cenu. Akční cena již od 10 290 Kč.