PC stůl AGNES 1D/

Počítačový stůl AGNES 1D/115 nabízíme v bílém odstínu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší... více informací »
PC stůl AGNES 1D/
4 569 Kč
Ověřit dostupnost
Počítačový stůl AGNES 1D/115 nabízíme v bílém odstínu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší...

Počítačový stůl AGNES 1D/115 nabízíme v bílém odstínu. Nábytek z nadčasové kolekce Agnes bude skvěle vynikat nejen ve vaší jídelně či obývacím pokoji, ale také ložnici. Korpusy jsou z lamina, čela dvířek a zásuvek z foliované MDF. Hrany nábytku chrání ABS před mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost. Pojezdy zásuvek jsou kuličkové plnovýsuvné, bílé úchytky plastové, nožky z MDF. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino-Foliovaná MDF Tento oblíbený produkt PC stůl AGNES 1D/ lze zakoupit již dnes tu na webu umístěný v kategorii pc stoly! Připravili jsme pro vás ostatní produkty ve zmíněné kategorii za internetové ceny!

Tento akční a ve slevě kus PC stůl AGNES 1D/ s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde ve slevě. Teď v akci 4 569 Kč.