Pěnový topper FAJN 5 cm, 160×200

Pěnový topper FAJN. Topper je skvělý k vylepšení vlastností používané matrace - pokud Vám nevyhovuje tvrdost, výška nebo... více informací »
Pěnový topper FAJN 5
Značka: Biano
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Pěnový topper FAJN. Topper je skvělý k vylepšení vlastností používané matrace - pokud Vám nevyhovuje tvrdost, výška nebo...

Pěnový topper FAJN. Topper je skvělý k vylepšení vlastností používané matrace – pokud Vám nevyhovuje tvrdost, výška nebo chcete-li zlepšit hygienu v lůžku, tak pořízením topperu můžete tyto vlastnosti zlepšit. Vrchní krycí matrace z pěny Flexifoam za studena tvářené střední tuhosti s gumovými pásky pro jednoduché uchycení i k vysokým matracím. Snímatelný potah MicroClimax je prošívaný klimatizačními vrstvami kvalitního dutého vlákna na zip a pratelný na 95 °C. Topper je 5 cm vysoký včetně potahu. Shrnutí: pěnový topper Flexifoam pěna tuhost H3 – středně tvrdá pratelný potah na zip

Nový produkt Pěnový topper FAJN 5 cm, 160×200 máte možnost získat taky tu na našem webu v populární kategorii chrániče a toppery. Nyní koupíte akční produkty z této populární sekce za výborné peníze. Přední značka Biano prodává špičkové zboží. za neuvěřitelně výhodné ceny! Udělejte si radost.

Ve slevě výrobek Pěnový topper FAJN 5 cm, 160x200 pocházející od značky Biano máte možnost nakoupit tady teď za výhodné peníze. Výhodně za skvělou cenu 3 390 Kč.