Pevný lamelový rošt Omega

Pevný nepolohovatelný lamelový rošt je vhodný jak pro pružinové, tak i pro pěnové matrace. Díky širokým lamelám lze dosáhnout rovnoměrného... více informací »
Pevný lamelový rošt Omega
1 729 Kč
Ověřit dostupnost
Pevný nepolohovatelný lamelový rošt je vhodný jak pro pružinové, tak i pro pěnové matrace. Díky širokým lamelám lze dosáhnout rovnoměrného...

Pevný nepolohovatelný lamelový rošt je vhodný jak pro pružinové, tak i pro pěnové matrace. Díky širokým lamelám lze dosáhnout rovnoměrného rozpoložení tlaku těla na celou plochu lůžka. Rošt je díky posuvným objímkám vybaven nastavováním tuhosti ve střední části lůžka. Pevná pouzdra lamel vytváří stabilní podklad pro uložení matrace. Maximální doporučené zatížení roštu je 100 kg. Za příplatek lze objednat atypický rozměr roštu (případně uveďte do poznámky v košíku). Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – záruka: 3 roky – počet lamel: 15 kusů – výška roštu 6 cm Prodloužená šířka: – 120 cm – příplatek 30% – 140 cm – příplatek 60% Prodloužená délka: – 210 cm – 15% – 220 cm – 30% V případě atypického rozměru délky i šířky roštu současně se příplatky sčítají.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový
Tento akční produkt máte možnost koupit aktuálně tady a teď na našich stránkách v rubrice rošty k matracím! Nyní můžete získat jiné výrobky ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Pevný lamelový rošt Omega od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zde teď opravdu levně. Nabídky od 1 729 Kč.