Plastia Samozavlažovací závěsný květináč Berberis šedá + slonová kost, pr. 30 cm

Elegantní květináč se spoustou vychytávek. S popruhy nebo bez. Vytvořte zelený kout na terase i v obýváku, na stole, na zemi i... více informací »
Plastia Samozavlažovací závěsný květináč Berberis šedá +
Značka: Biano
479 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní květináč se spoustou vychytávek. S popruhy nebo bez. Vytvořte zelený kout na terase i v obýváku, na stole, na zemi i...

Elegantní květináč se spoustou vychytávek. S popruhy nebo bez. Vytvořte zelený kout na terase i v obýváku, na stole, na zemi i ve vzduchu. Díky chytrému špuntu voda zůstane uvnitř květináče a zavěsit ho můžete doslova kamkoliv. Maximální délka závěsu je 90 cm.


Kvalitní a velmi žádaný produkt Plastia Samozavlažovací závěsný květináč Berberis šedá + slonová kost, pr. 30 cm dostanete aktuálně tady u nás zařazený v rubrice květináče. Nyní můžete najít parádní zboží z této kategorie ve výprodejové akci. Známý dodavatel Biano má v nabídce top sortiment. za mimořádně nízkou cenu. Udělejte radost sami sobě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Plastia Samozavlažovací závěsný květináč Berberis šedá + slonová kost, pr. 30 cm od skvělé a známé značky Biano jednoduše můžete najít tady teď za báječnou cenu! Ceny od 479 Kč.