NábytekŠpaninger.cz

Pohovka LINEA 227 cm šedá

Tento designový produkt Pohovka LINEA 227 cm šedá od známé kvalitní značky Idžczak Meble lze koupit zde za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně stojí u nás 11 425 Kč.
Pohovka LINEA 227 cm

Pohovka LINEA je spojením stylu, funkcionality a kvality v jednom. Je vybavena praktickým úložným prostorem, který najdete pod sedákem – stačí ho odklopit a získáte dostatek místa pro uložení polštářů či přikrývek. Nechybí ani schopnost rozložení na pohodlný lůžkový prostor s rozměry 118×195 cm. Praktické řešení, které je k tomu všemu také rychlé a snadné, a to díky využití mechanismu Click-Clack.

Dekorativní prošívání na opěradle pohovky představuje vizuálně atraktivní prvek, který vkusně ladí s jednoduchým tvarem celého kusu nábytku. Černé dřevěné nožičky podtrhující moderní estetiku a potah z látky Paros dotváří celkový dojem. Jde totiž o sametovou látku, jenž je měkká a příjemná na dotek.

Za účelem zajištění dlouhodobého užívání pohovky byly pečlivě vybrány vysoce kvalitní materiály. Rám je zhotoven z masivního dřeva a také nábytkové desky. Na výplň byla použita pružina BONELL o síle drátu 2,4 mm a vysoce elastické pěně T30 o síle 3 cm.

Rozšiřte svůj interiér také o křeslo LINEA, které společně s pohovkou vytvoří útulný prostor.

Specifikace produktu:

Potah z látky Paros 6
Dekorativní prošívání
Mechanismus CLICK-CLACK

Rozměry:

Šířka: 227 cm
Výška: 90 cm
Hloubka: 95 cm
Šířka sedu: 197 cm
Hloubka sedu: 62 cm
Výška opěradla: 53 cm
Výška područek: 55 cm
Výška nožiček: 15 cm
Spací plocha: 118×195 cm

Série: LINEA, Design: Moderní, Materiál: Nábytková deska, Velur, Dřevo, Polohovací: Ne, Provedení: Třímístné, Rozkládání: Rozkládací, Spací plocha: 118×195 cm, Typ: Klasický, Typ ukotvení: Na nožičkách, Úložný prostor: S úložným prostorem, Výbava: S područkami, Hloubka: 95 cm, Šířka: 227 cm, Výška: 90 cm