Polohovací křeslo Jowis

Polohovací křeslo Jowis Polohovací křeslo Jowis je bohatě polstrované, díky tomu je pohodlné a dopřeje vám zasloužený... více informací »
Polohovací křeslo Jowis
Značka: Biano
13 067 Kč
Ověřit dostupnost
Polohovací křeslo Jowis Polohovací křeslo Jowis je bohatě polstrované, díky tomu je pohodlné a dopřeje vám zasloužený...

Polohovací křeslo Jowis Polohovací křeslo Jowis je bohatě polstrované, díky tomu je pohodlné a dopřeje vám zasloužený odpočinek. Je čalouněné pevnou látkou, která je odolná vůči snadnému poškození a je příjemná na dotek. Křeslo je variabilní, jelikož jste si schopni nastavit sklon zádové opěry nebo podnožky tak, aby vám to bylo příjemné. Polohuje se pomocí páčky na vnější boční straně křesla. Stačí za ni zatáhnout a současně se zády silně zapřít do opěráku zad a křeslo se rozloží. Pro návrat do původní polohy je třeba opět zatáhnout za páčku a lýtky zatlačit do opěrky nohou. Polohovací křeslo Jowis


Tento velmi oblíbený produkt Polohovací křeslo Jowis jde nakoupit právě tady a teď na našich stránkách v populární kategorii křesla. Podívejte se na unikátní produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Biano představuje velmi kvalitní výrobky.! Přesvědčte se sami!

Exkluzivní produkt Polohovací křeslo Jowis od této skvělé značky Biano máte možnost pořídit právě teď za zcela nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 13 067 Kč.