Polohovací lamelový rošt Duostar H x cm

Praktický rošt Duostar H je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé spaní. Polohování hlavy poskytne větší pohodlí a relax na lůžku. Pružné lamely... více informací »
Polohovací lamelový rošt Duostar H x cm
4 088 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický rošt Duostar H je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé spaní. Polohování hlavy poskytne větší pohodlí a relax na lůžku. Pružné lamely...

Praktický rošt Duostar H je skvělou volbou pro pohodlné a zdravé spaní. Polohování hlavy poskytne větší pohodlí a relax na lůžku. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 5 anatomických zón. Vrtané lamely (28 ks) v ramenní oblasti zajišťují nižší tuhost a zmírňují tak tlak na ramena. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Nosnost 120 kg. Posuvnými objímkami můžete nastavit individuální tuhost v bederní části. Lamely opatřené fólií mají schopnost zachytávat pod matrací méně prachu, zamezují zatrhávání potahu a přenášení vlhkosti z matrace do roštu, což je plus, které ocení především lidé s alergií.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Typ roštu Lamelový-Polohovatelný

Tento exkluzivní výrobek Polohovací lamelový rošt Duostar H x cm od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. můžete sehnat zde teď právě za výprodejovou cenu! Nabídky od 4 088 Kč.