Polohovací lamelový rošt Portoflex P

Polohovací lamelový rošt Portoflex P nabízíme v rozměru 80x200 cm. Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí... více informací »
Polohovací lamelový rošt Portoflex P
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Polohovací lamelový rošt Portoflex P nabízíme v rozměru 80x200 cm. Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí...

Polohovací lamelový rošt Portoflex P nabízíme v rozměru 80×200 cm. Pohodlný a odolný rošt s pouzdry uloženými nad bočnicí poskytuje vyšší komfort při spánku. Postelový rošt s výklopem nožní části pomocí pístu s přístupem do celého úložného prostoru. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Nosnost 130 kg. Pružné lamely (28 ks) v 7 anatomických zónách se natáčejí a reagují na pohyb těla při spánku. Každá část těla je tak individuálně podepřena. Změkčení v ramenní oblasti je správnou oporou páteře při spánku na boku. Středový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Posuvnými objímkami můžete nastavit individuální tuhost v bederní části. Lamely opatřené folií zabraňují pronikání vlhkosti do roštu a usnadní údržbu roštu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm
Tento kvalitní a levný produkt Polohovací lamelový rošt Portoflex pořídíte snadno tu na stránkách v sekci rošty k matracím! Vyberte si vyjímečné výrobky z naší rubriky za rozumné peníze!

Tento levný kus Polohovací lamelový rošt Portoflex P od značky FORLIVING s.r.o. naleznete teď skutečně výhodně! Teď za akční cenu 7 299 Kč.