Postel s úložným prostorem 160

Dřevěnou postel Jagger 160 nabízíme z lamina v dezénu dub monastery. Dvoulůžková postel disponuje praktickým úložným prostorem. Doporučujeme... více informací »
Postel s úložným prostorem  160
10 766 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěnou postel Jagger 160 nabízíme z lamina v dezénu dub monastery. Dvoulůžková postel disponuje praktickým úložným prostorem. Doporučujeme...

Dřevěnou postel Jagger 160 nabízíme z lamina v dezénu dub monastery. Dvoulůžková postel disponuje praktickým úložným prostorem. Doporučujeme přikoupení čalouněné lavice a nočních stolků ze stejné kolekce, které utvoří ucelenou kompozici útulné a současně elegantní ložnice. Nezapomeňte si doobjednat rošt a matrace z naší bohaté nabídky. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 167 cm – hloubka 208 cm – výška 92,5 cm – ložná plocha 160×200 cm S jednotlivými prvky z kolekce Jagger si vytvoříte mnoho jedinečných uspořádání. Pro snadné a rychlé objednání jsme pro vás vytvořili obývací sestavu a ložnici (viz související produkty).

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino

Tento neodolatelný produkt Postel s úložným prostorem 160 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte u nás v akci! Nabídka již od 10 766 Kč.