Postel z žinylky v béžové barvě 180x200cm TALENCE Beliani

Jemná a příjemná na dotek látka ženilky zdůrazňuje mimořádnou krásu postele. Vysoká, charakteristická opěrka hlavy se... více informací »
Postel z žinylky v béžové barvě
Značka: Biano
12 599 Kč
Ověřit dostupnost
Jemná a příjemná na dotek látka ženilky zdůrazňuje mimořádnou krásu postele. Vysoká, charakteristická opěrka hlavy se...

Jemná a příjemná na dotek látka ženilky zdůrazňuje mimořádnou krásu postele. Vysoká, charakteristická opěrka hlavy se svislým prošíváním vytváří příjemnou uklidňující atmosféru, díky které rychle upadnete do sladkého spánku. Rám a rovné, šikmé nohy postele zajišťují vynikající stabilitu.Nabídka obsahje:1x postelový rám, 1x lamelový rolovaný rošt (počet lišt 13), Matrace, povlečení a polštáře nejsou součástí sady


Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost získat ještě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice dvoulůžkové postele! Pořiďte si zlevněné produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další zboží značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Biano dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty. za báječnou cenu. Udělejte si radost.

Často hledaný produkt Postel z žinylky v béžové barvě 180x200cm TALENCE Beliani od značky s dlouholetou tradicí Biano najdete momentálně napořád výhodně! V akci za 12 599 Kč.