Posuvná šatní skříň LONDON se zrcadlem

Posuvná šatní skříň LONDON. Zaujme moderním disignem. Vyrobena z kvalitního lamina a opatřeba ABS hranami. Skříň disponuje... více informací »
Posuvná šatní skříň LONDON
Značka: Biano
6 690 Kč
Ověřit dostupnost
Posuvná šatní skříň LONDON. Zaujme moderním disignem. Vyrobena z kvalitního lamina a opatřeba ABS hranami. Skříň disponuje...

Posuvná šatní skříň LONDON. Zaujme moderním disignem. Vyrobena z kvalitního lamina a opatřeba ABS hranami. Skříň disponuje praktickými posuvnými dveřmi, za kterými se skrývá dostatečné množství úložného prostoru. Vnitřní uspořádání nabízí police i část se šatní tyčí. Možnost si opatřit více polic. Podle vybrané varianty skříně se liší počet polic. Shrnutí: posuvná šatní skříň vyrobeno z lamina police a šatní tyč zrcadlo 4 šířkové varianty výběr šířky možnost více polic Použité materiály: LTD, PVC,

Tento výjimečný produkt můžete koupit bezprostředně tady u nás v sekci šatní skříně. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. Věhlasný výrobce Biano pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment.!

Unikátní a oblíbený výrobek Posuvná šatní skříň LONDON se zrcadlem od společnosti s výborným jménem Biano jde koupit zde teď ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 6 690 Kč.