Předsíňová stěna INTER /

Velmi praktická předsíňová stěna INTER potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá... více informací »
Předsíňová stěna INTER /
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi praktická předsíňová stěna INTER potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá...

Velmi praktická předsíňová stěna INTER potěší každého a nabídne spoustu úložného prostoru. Předsíň či chodba bývá většinou malou místností, přestože je velmi důležitá. Je považována za vstupní bránu do našeho obydlí. Nejen pro nás, ale i pro návštěvu je tím prvním, co vidíme při vstupu. Pořízením předsíňové sestavy INTER zařídíte předsíň nanejvýš funkčně, a navíc se stane stylovým prvkem. Sestava vyniká moderním designem, a především prakticky řešeným úložným a odkládacím prostorem. Za výklopnými dveřmi, se nachází malý botník s přihrádkami až pro cca 8 párů bot, dále je zde 1 otevřená přihrádka, 1 zásuvka. Včetně zrcadla. Vhodná také do menších předsíní. Dodáváme v demontu.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška (cm) 192 cm Exkluzivní výrobek jde nakoupit v pohodě tu na našich stránkách zařazený v sekci předsíňové stěny. Máme pro vás zcela nové produkty z této populární sekce za výhodné peníze. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. dodává skvělé zboží. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento kvalitní produkt Předsíňová stěna INTER / od kvalitního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat v naší aktuální nabídce za příznivou cenu! Ve skvělé akci za 3 990 Kč.