Předsíňová stěna Padma

Předsíňová stěna Padma S minimalistickou stěnou Padma získáte úložný prostor pro vaše oblečení a obuv bez nutnosti zaplnit... více informací »
Předsíňová stěna Padma
Značka: Biano
10 405 Kč
Ověřit dostupnost
Předsíňová stěna Padma S minimalistickou stěnou Padma získáte úložný prostor pro vaše oblečení a obuv bez nutnosti zaplnit...

Předsíňová stěna Padma S minimalistickou stěnou Padma získáte úložný prostor pro vaše oblečení a obuv bez nutnosti zaplnit celou předsíň. Oceníte ji tak v domácnosti i v pokojích hotelů a penzionů. Spodní skříňka je rozdělena na 4 boxy a pohodlně do ní umístíte obuv. Na její horní desku se můžete posadit a zavazování bot už tak nebude problém. Skříňka nad polstrovanou stěnou poslouží k uskladnění kousků oblečení i doplňků. Skříňky jsou vyrobené z laminovaných desek. Celá stěna stojí na 4 dřevěných nohách o výšce 12 cm. Stěna Padma upoutá nezvyklým čalouněním Moderní čalounění Předsíňová stěna Padma je nejen praktická. Na první pohled zaujme 12 čalouněnými panely. 3 panely najdete také na vrchní desce spodní skříňky (jsou připevněny). Látka je příjemná, hebká a ze stěny dělá jedinečný moderní kousek. Stěnu vám dodáme ve rozmontovanou ve 2 kartonech. Panely jsou taktéž pro vlastní montáž – montážní lepidlo není součástí sady. Poskládat stěnu ale zvládnete levou zadní s přiloženým návodem.

Oblíbený a akční výrobek lze získat taky tady u nás zařazený v kategorii předsíňové stěny. Pořiďte si akční kusy ve zmíněné sekci za nejnižší cenu!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Předsíňová stěna Padma od přední společnosti Biano získáte právě zde za super peníze! V současnosti pořídíte za cenu 10 405 Kč.