Psací stůl CRO-03

Psací stůl Cross 03 nabízíme v řadě moderních dezénů. Stolek poskytuje otevřené úložné prostory. Výrazným prvkem jsou... více informací »
Psací stůl  CRO-03
7 706 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl Cross 03 nabízíme v řadě moderních dezénů. Stolek poskytuje otevřené úložné prostory. Výrazným prvkem jsou...

Psací stůl Cross 03 nabízíme v řadě moderních dezénů. Stolek poskytuje otevřené úložné prostory. Výrazným prvkem jsou černé kovové nožky o výšce 73 cm, které dodávají stolu originální vzhled. Vnitřní prostory a podrobné rozměry si prohlédněte v přiloženém souboru viz Ke stažení. Dodáváme v demontu. Hledáte funkční, moderní a elegantní nábytek, který je propracovaný a snadno se udržuje? Systém Cross je tím pravým! Kolekce nábytku Cross vyniká moderním designem, vysokou funkčností a čistými liniemi. Lamino materiál o síle 16 mm a 25 mm doplňují ABS hrany, které chrání nábytek proti mechanickému poškození. Skříňky i zásuvky jsou vybavené tichým dovíráním zvýší komfort užívání.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino

Levný produkt Psací stůl CRO-03 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. pořídíte právě za akční cenu! Akční ceny již od 7 706 Kč.