Psací stůl FOTBAL ABS B7 bílá/limetka

Psací stůl FOTBAL Typ 7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / limetková. Dětský stůl má polici, 2 otevřené prostory, 3 zásuvky a... více informací »
Psací stůl FOTBAL ABS B7 bílá/limetka
6 182 Kč
Ověřit dostupnost
Psací stůl FOTBAL Typ 7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / limetková. Dětský stůl má polici, 2 otevřené prostory, 3 zásuvky a...

Psací stůl FOTBAL Typ 7 nabízíme z lamina o síle 18 mm v dekoru bílá / limetková. Dětský stůl má polici, 2 otevřené prostory, 3 zásuvky a dvířka s kulatými úchytkami. Hrany stolu chrání ABS s vysokou odolností proti poškození. Dopřejte svým dětem do jejich pokojíčku i další nábytek z barevné kolekce Fotbal. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 50 cm – výška 74 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Barva bílá-limetková-Zelená
Akční a ve slevě výrobek Psací stůl FOTBAL ABS B7 máte možnost koupit snadno tady na našem webu v rubrice psací stoly! Podívejte se na oblíbené produkty z této populární sekce za nejnižší cenu.

Kvalitní a žádaný produkt Psací stůl FOTBAL ABS B7 bílá/limetka od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 6 182 Kč.