Ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 – ratan

Ratanová sedací souprava BAHAMA v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku se skleněnou deskou a s úložným prostorem. V tomto... více informací »
Ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 -  ratan
10 690 Kč
Ověřit dostupnost
Ratanová sedací souprava BAHAMA v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku se skleněnou deskou a s úložným prostorem. V tomto...

Ratanová sedací souprava BAHAMA v kombinaci 4 ratanových křesel a jednoho ratanového stolku se skleněnou deskou a s úložným prostorem. V tomto případě je povrch ratanové sedací soupravy lakován do bílého odstínu. U této ratanové sedací soupravy si můžete vybrat z více variant látek. Tyto kvalitní polstry jsou pro nás vyráběny v České republice. U kvalitních látek KEPR a MELÍR je příplatek za celou ratanovou sedací soupravu. Nákup ratanové sedací soupravy uskutečníte vstupem do sekce VARIANTY a následným vložením vámi vybraného polstrování do nákupního košíku.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Šířka křesla (vnější) 70 cm

Diskontní výrobek Ratanová sedací souprava BAHAMA 4+1 - ratan od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit tady za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 10 690 Kč.