Regál Casona

Víceúčelový, moderní regál Casona v provedení dub sonoma. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude... více informací »
Regál Casona
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Víceúčelový, moderní regál Casona v provedení dub sonoma. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude...

Víceúčelový, moderní regál Casona v provedení dub sonoma. Vyrobený z lamina s možností umístění kamkoli, kde se vám bude hodit. Regál je možné uložit vertikálně, či horizontálně. Díky svému otevřenému vyhotovení jej také můžete postavit do prostoru, chcete-li místnost rozdělit. K uložení a vystavení vašich oblíbených knih či dekorací máte k dispozici několik různě tvarovaných polic. Dodáváme v demontu. Provedení: dub sonoma lamino Rozměry (vertikální uložení): šířka 68,5 cm hloubka 25 cm výška 161,3 cm tloušťka materiálu polic 16 mm tloušťka materiálu korpus 22 mm Podívejte si také na tento regál v jiném barevném provedení – viz související produkty níže.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Tento žádaný produkt Regál Casona máte možnost nakoupit bez problémů tady u nás zařazený v kategorii knihovny! Máme pro vás podobné produkty ve zmíněné kategorii snadno online!

Výjimečný výrobek Regál Casona od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete zde teď napořád výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 2 790 Kč.