Regál Domino C

Regál Domino C je univerzální moderní regál, který můžete v interiéru umístit vertikálně i horizontálně, postavit jej volně nebo zavěsit na... více informací »
Regál Domino C
Regál Domino C je univerzální moderní regál, který můžete v interiéru umístit vertikálně i horizontálně, postavit jej volně nebo zavěsit na...

Regál Domino C je univerzální moderní regál, který můžete v interiéru umístit vertikálně i horizontálně, postavit jej volně nebo zavěsit na stěnu. Regál je vyrobený z 16 mm silného lamina a vybrat jej můžete z několika nadčasových dezénů. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 120 cm – hloubka 20 cm – výška 60 cm

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Materiál Lamino Hodně oblíbený kus Regál Domino C máte možnost najít ještě na našich stránkách umístěný v rubrice knihovny! Vyberte si ještě další produkty z této kategorie za super peníze! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Regál Domino C od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete právě nyní za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 2 523 Kč.