NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Dekorace
  3. dekorace na zeď
  4. obrazy
  5. Reprodukce obrazu Jackson Pollock 070 45 x 70 cm

Reprodukce obrazu Jackson Pollock 070 45 x 70 cm

Zlevněný produkt Reprodukce obrazu Jackson Pollock 070 45 x 70 cm od dodavatele s dobrým jménem Wallity pohodlně seženete zrovna dnes téměř zdarma! Právě nyní za skvělou cenu 625 Kč.
Reprodukce obrazu Jackson Pollock 070 45

Obrazy jsou velmi oblíbené kousky, které umístíte prakticky do každého interiéru. Řadí se k moderním a stylovým dekoracím a díky různým velikostem a motivům máte možnost vybrat si ten pravý pro váš domov. Ať už ladíte vaši domácnost do boho či industry stylu nebo jste vyznavači minimalismu a jemných tónů, jsou ideální dekorací.

Nadčasová reprodukce obrazu od Jacksona Pollocka s abstraktním motivem perfektně padne do obývacího pokoje nad pohovku, nad postel v moderní ložnici, do stylového studentského pokoje nebo pracovny. Na bílém plátně, které je nataženo na kvalitní dřevěný rám, najdete abstraktní malbu převážně černou barvou, ve které jako kontrast působí červená.

Specifikace produktu:

Moderní styl
Barva: multicolor
Motiv abstrakce

Materiál rámu: Dřevo, Motiv: Abstrakce, Počet dílů: Jednodílné, Provedení: Na plátně, Rám: Bez rámu, Tloušťka rámu: 3 cm, Tvar: Obdélník, Způsob malby: Tištěné, Délka: 70 cm, Výška: 45 cm