NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Dekorace
  3. dekorace na zeď
  4. obrazy
  5. Reprodukce obrazu Joan Miró 078 45 x 70 cm

Reprodukce obrazu Joan Miró 078 45 x 70 cm

Velmi prodávaný produkt Reprodukce obrazu Joan Miró 078 45 x 70 cm od známé značky Wallity můžete sehnat aktuálně za zcela nejnižší cenu! V současnosti pořídíte za cenu 625 Kč.
Reprodukce obrazu Joan Miró 078 45

Pořídit si do svého interiéru různé dekorace je správným rozhodnutím, které vám pomůže doladit interiér k naprosté dokonalosti. Dekorace mají také funkci vdechnout domácnosti přátelskou a příjemnou atmosféru, která dělá z domu milující domov. Poohlížíte se po slavných obrazech, ale finance na ně nestačí? Řešením jsou reprodukce slavných děl, jako například tento obraz od Joana Miró.

Najde své místo nejen v boho stylu, ale například také v industry či vintage. Umí oživit také jednobarevný interiér. Díky reprodukci slavných děl můžete své domácnosti vetknout neopakovatelnou atmosféru uměleckých galerií. Plátno je nataženo na pevném rámu a hodí se do obývacího pokoje, ložnice, předsíně i pracovny.

Specifikace produktu:

Moderní styl
Barva: multicolor
Abstraktní motiv
Reprodukce obrazu

Materiál rámu: Dřevo, Motiv: Abstrakce, Počet dílů: Jednodílné, Provedení: Na plátně, Rám: Bez rámu, Tloušťka rámu: 3 cm, Tvar: Obdélník, Způsob malby: Tištěné, Délka: 70 cm, Výška: 45 cm