NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Dekorace
  3. dekorace na zeď
  4. obrazy
  5. Reprodukce obrazu Leonid Afremov 086 45 x 70 cm

Reprodukce obrazu Leonid Afremov 086 45 x 70 cm

Exkluzivní kousek Reprodukce obrazu Leonid Afremov 086 45 x 70 cm od této skvělé značky Wallity máte možnost najít online za super cenu! Výhodně za skvělou cenu 625 Kč.
Reprodukce obrazu Leonid Afremov 086 45

Jste milovníky umění a rádi trávíte čas v uměleckých galeriích? Toužíte mít jednou doma také slavný obraz, ale finanční situace vám to neumožňuje? Řešením jsou reprodukce slavných děl, které vdechnou i vaší domácnosti neopakovatelnou atmosféru galerií. Nadčasová reprodukce obrazu od slavného malíře Leonida Afremova skvěle padne i vaší domácnosti.

Ať už svůj domov ladíte do boho nebo industry stylu nebo jste vyznavači minimalismu, dekorace v podobě reprodukce obrazu je nadčasovým kouskem. Hodí se prakticky kamkoliv a své místo si najde nejen na poličce v obývacím pokoji, ale třeba také pověšený v ložnici, předsíni nebo na stojanu v pracovně. Plátno je nataženo na dřevěném rámu.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Barva: multicolor
Motiv barevné kavárny

Materiál rámu: Dřevo, Motiv: Města, Počet dílů: Jednodílné, Provedení: Na plátně, Rám: Bez rámu, Tloušťka rámu: 3 cm, Tvar: Obdélník, Způsob malby: Tištěné, Délka: 70 cm, Výška: 45 cm