NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Dekorace
  3. dekorace na zeď
  4. obrazy
  5. Reprodukce obrazu Vincent van Gogh 101 45 x 70 cm

Reprodukce obrazu Vincent van Gogh 101 45 x 70 cm

Velmi prodávaný produkt Reprodukce obrazu Vincent van Gogh 101 45 x 70 cm od výrobce s dlouholetou historií Wallity můžete sehnat v naší internetové nabídce skutečně levně! Výhodně teď u nás za 625 Kč.
Reprodukce obrazu Vincent van Gogh 101

Vybrat si vhodnou dekoraci do svého interiéru je velmi důležité a z široké nabídky sáhnout po několika, které budou ty pravé je obtížné. Vhodné jsou například obrazy, které disponují mnoha barevnými motivy a designy, takže si z nich vybere opravdu každý. Možná proto, že reprodukce uměleckých děl nabízí slavná díla i do vašich domácností.

Podobně je tomu u reprodukce obrazu Vincenta van Gogha, který může zdobit i váš interiér, ať už je boho, industry, vintage nebo jiný. Jemné, ale přitom syté barvy umí doladit a zkrášlit každou místnost. Plátno je natáhnuté na pevném a kvalitním dřevěném rámu a společně tvoří dobrý základ pro obraz. Ten můžete pověsit v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně.

Specifikace produktu:

Motiv přírody
Barva: multicolor
Moderní styl

Materiál rámu: Dřevo, Motiv: Příroda a krajina, Počet dílů: Jednodílné, Provedení: Na plátně, Rám: Bez rámu, Tloušťka rámu: 3 cm, Tvar: Obdélník, Způsob malby: Tištěné, Délka: 45 cm, Výška: 70 cm