NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. sedací soupravy
  4. sedací soupravy do U
  5. Rohová rozkládací pohovka s lenoškou Focus oranžová pravá

Rohová rozkládací pohovka s lenoškou Focus oranžová pravá

Tento exkluzivní produkt Rohová rozkládací pohovka s lenoškou Focus oranžová pravá od známé značky MebleDomi lze získat na našich stránkách nyní za báječnou cenu. Za bezkonkureční cenu 23 049 Kč.
Rohová rozkládací pohovka s lenoškou
Ověřit dostupnost
Značka: MebleDomi
23 049

Focus je unikátní rohová sedací souprava do obývacího pokoje vyznačující se originálním designem a vysokým komfortem užívání. Nábytek zaručí nejen pohodlné místo k odpočinku, ale také umožní vytvořit stylový obývací pokoj. Kombinace moderní formy a solidního zpracování uspokojí všechny, kteří ocení praktičnost a moderní design. Focus má funkci snadného rozložení na spaní, zvládne ji každý a vaši hosté se probudí svěží a odpočatí. Díl stačí vyjmout zpod sedadla a pomocí speciální rukojeti jej zvednout do úrovně sedadla. Díky pevné konstrukci je pohovka extrémně stabilní a pohodlná.

Specifikace produktu:

Lenoška s úložným prostorem – zásobník na lůžkoviny
Funkce spaní
Typ rohu: univerzální – pravý roh
Výplň sedadla: vlnová pružina a polyuretanová pěna T30 (tloušťka pěny 10 cm)
Výplň opěradla: polyuretanová pěna T25 (tloušťka pěny 7 cm)
Rám zhotoven ze dřeva a laminátových desek
Nastavitelná opěrka hlavy – 5 stupňů
Jedna strana s ostrůvkem
Materiál: manila 31 oranžová (tkanina)

Barva: Oranžová, Design: Moderní, Hloubka rohu: 200 cm, Hloubka sedací plochy: 57 cm, Materiál: Tkanina, Plocha na spaní: 195×130 cm, Rozkládání: Rozkládací, Tloušťka pěny opěradla: 7 cm, Tloušťka pěny sedadla: 10 cm, Typ: Do U, Typ tkaniny: Manila 31, Úložný prostor: S úložným prostorem, Varianta rohu: Univerzální, Velikost: Velké, Výška s opěrkou hlavy: 97 cm, Výška sedáku: 41 cm, Šířka: 329 cm, Výška: 79 cm