Rongomic Knihovna Vasagle Tommy I hnědá

Knihovny nemusí být nudné – mohou být stejně podmanivé jako vaše knihy. Rustikální hnědé desky a klasický černý rám... více informací »
Rongomic Knihovna Vasagle Tommy I
Značka: Biano
3 509 Kč
Ověřit dostupnost
Knihovny nemusí být nudné – mohou být stejně podmanivé jako vaše knihy. Rustikální hnědé desky a klasický černý rám...

Knihovny nemusí být nudné – mohou být stejně podmanivé jako vaše knihy. Rustikální hnědé desky a klasický černý rám působí sofistikovaným dojmem a přitahují pozornost.
Pevné spojení robustního ocelového rámu a prémiové dřevotřískové desky nabízí nosnost 20 kg na každou polici. Pod 4 otevřenými policemi je uzavřená přihrádka se 2 dvířky. Příčníky na stranách každé police zabraňují pádu knih.
Knihovna je vyrobena s nastavitelnými nožičkami pro vyrovnání nerovností na podlaze, takže vaše sběratelské předměty mohou zůstat stabilní a bezpečně na svých místech.

Specifikace:
Materiál: dřevotříska, ocel
Rozměry: 74 x 30 x 154,5 cm (D x Š x V)

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.


Tento velmi žádaný produkt Rongomic Knihovna Vasagle Tommy I najdete právě teď tu na našem webu v populární rubrice knihovny! Nyní můžete získat akční výrobky ve zmiňované kategorii za výborné peníze! Populární dodavatel Biano vám může poskytnout prvotřídní produkty. za dobré peníze! Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento kvalitní a levný výrobek Rongomic Knihovna Vasagle Tommy I hnědá od dodavatele s dlouholetou historií Biano pořídíte online za výborné peníze! Na našich stránkách za 3 509 Kč.