rošt Super luxus pevný

Pevný luxusní lamelový rošt nepolohovací. 28 pružných dřevěných lamel. Střední zóna roštu je zpevněna 6 zdvojenými lištami, což umožnuje... více informací »
rošt Super luxus pevný
1 309 Kč
Ověřit dostupnost
Pevný luxusní lamelový rošt nepolohovací. 28 pružných dřevěných lamel. Střední zóna roštu je zpevněna 6 zdvojenými lištami, což umožnuje...

Pevný luxusní lamelový rošt nepolohovací. 28 pružných dřevěných lamel. Střední zóna roštu je zpevněna 6 zdvojenými lištami, což umožnuje nastavit optimální stupeň tuhosti v oblasti bederní páteře. Rám má chráněné hrany. Luxusní rošt vyniká nejvyšší kvalitou provedení rámu a lamel. Speciálně uložené lamely v nadstandardních výkyvných pouzdrech v kombinaci s nastavitelnou tuhostí dávají roštu známku nejvyšší kvality. Tento rošt v kombinaci s taštičkovou nebo latexovou matrací splňuje nejnáročnější ortopedické vlastnosti. Nosnost 130kg. Rozměry 80×200 cm, výška roštu je 7 – 8 cm. Za zvýhodněnou cenu nabízíme poslední kus. Jedná se o nový produkt, který pochází ze storna objednávky jiného zákazníka. Případně jsme jej mohli rozbalit i za účelem předvádění či focení pro náš e-shop.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Rozměr postele/matrace 80×200 cm Kvalitní a žádaný produkt rošt Super luxus pevný lze získat již dnes tady a teď na našem webu zařazený v sekci rošty k matracím. Prozkoumejte akční produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci!

Tento skvělý produkt rošt Super luxus pevný od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete najít u nás teď za akční cenu. Nyní pořídíte jen za 1 309 Kč.