Rozkládací rohová pohovka s úložným prostorem levostranná černá z umělé kůže OGNA Beliani

Elegantní rozkládací rohová pohovka, která bude skvělá jako přistýlka v obývacím pokoji. Potah je vyroben z vysoce kvalitního... více informací »
Rozkládací rohová pohovka s úložným prostorem levostranná
Značka: Biano
26 999 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní rozkládací rohová pohovka, která bude skvělá jako přistýlka v obývacím pokoji. Potah je vyroben z vysoce kvalitního...

Elegantní rozkládací rohová pohovka, která bude skvělá jako přistýlka v obývacím pokoji. Potah je vyroben z vysoce kvalitního polyesteru, který dokonale napodobuje kůži a snadno se udržuje. Ložní prádlo, polštáře nebo přikrývky lze snadno umístit do úložného prostoru pod pohovkou a další polštáře obsažené v sadě zvýší pohodlí. Perfektní řešení pro lidi, kteří cení pohodlí a funkčnost. Nabídka obsahje:1x rohový díl, 2x poduška

Hodně žádaný produkt Rozkládací rohová pohovka s úložným prostorem levostranná černá z umělé kůže OGNA Beliani lze sehnat právě zde u nás v sekci rohové sedací soupravy. Nyní můžete získat ještě podobné kusy z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní a levný výrobek Rozkládací rohová pohovka s úložným prostorem levostranná černá z umělé kůže OGNA Beliani od známého dodavatele Biano lze sehnat na našich stránkách nyní až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za super cenu 26 999 Kč.