NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Dekorace
  3. dekorace na zeď
  4. obrazy
  5. Sada obrazů KVĚTINY 30 x 40 cm 2 kusy

Sada obrazů KVĚTINY 30 x 40 cm 2 kusy

Super produkt Sada obrazů KVĚTINY 30 x 40 cm 2 kusy od populárního výrobce Wallity máte možnost pořídit tady a teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka již od 425 Kč.
Sada obrazů KVĚTINY 30 x 40

Hledáte vhodnou dekoraci, kterou završíte celé vaše snažení o moderní a nadčasový vzhled vašeho domácího interiéru? Pak se poohlédněte po moderních obrazech, které do puntíku splní vaše požadavky. Jednoduše a hlavně během pár vteřin vykouzlíte příjemnou atmosféru. Sada obrazů Květiny je tou pravou, která padne obývacímu pokoji, ložnici, pracovně, ale také studentskému pokoji a mnoha dalším.

V sadě najdete celkem dva kusy obrazů, které vedou čisté a jemné linie. Motiv květin je na každém z nich jiný, přesto dohromady k sobě ladí. Ať už je tedy použijete samostatně nebo pověsíte k sobě, vykouzlíte nadčasový styl. Květiny jsou natištěny na MDF desce, která tak vytváří zajímavý minimalistický celek. Prázdná stěna ve vaší domácnosti tak dostane nový impuls, který si zaslouží.

Specifikace produktu:

Natištěno na MDF desce
V sadě 2 kusy
Minimalistický styl

Délka jednoho obrázku: 30 cm, Materiál obrazu: MDF, Motiv: Rostliny, Počet dílů: Vícedílné, Provedení: Na dřevě, Rám: Bez rámu, Tloušťka obrazu: 2,7 mm, Tvar: Obdélník, Výška jednoho obrázku: 40 cm, Způsob malby: Tištěné, Délka: 62 cm, Výška: 40 cm