NábytekŠpaninger.cz
  1. Home
  2. Nábytek
  3. stoly a stolky
  4. konferenční stolky
  5. Sada tří konferenčních stolků Gül antracit/bílý/hnědý

Sada tří konferenčních stolků Gül antracit/bílý/hnědý

Super kus Sada tří konferenčních stolků Gül antracit/bílý/hnědý od známé společnosti Kalune Design snadno můžete pořídit zde teď v bezva akci! Nabídky od 2 285 Kč.
Sada tří konferenčních stolků

Rozjasněte svůj interiér se sadou tří konferenčních stolků Gül v antracitové, bílé a přírodní dřevěné barvě. Tyto stoly jsou opravdovým klenotem, který potěší vaše hosty a zanechá v interiéru stopy elegance. S jejich modulárním designem a třemi různými stoly můžete tvořit vlastní unikátní konfiguraci. Nechcete-li využít všechny tři stoly současně, klidně je můžete umístit pod sebe a ušetřit tak cenné místo. Největší modul s efektem dřeva dodává přírodního šarmu, zatímco střední bílý modul a nejmenší antracitově šedý modul přidávají do interiéru kontrast a eleganci.

S jejich kvalitní konstrukcí z 18 mm silných MDF desek potažených melaminovou pryskyřicí, jsou stoly odolné proti namáhání, opotřebení a času. Ideální pro oživení obývacího pokoje a dokonale se hodí i do úzkých prostor. Balení o celkové hmotnosti 11 kg zaručuje snadnou montáž a přemístění. Nečekejte na změnu, přineste ji sami se sadou tří konferenčních stolků Gül. Získejte stylový nádech do vašeho interiéru ještě dnes.

Specifikace produktu:

Materiál: MDF desky potažené melaminem
Sada obsahuje tři kusy
Modulární design

Rozměry 1. stolku:

Šířka: 50 cm
Výška: 40 cm
Hloubka: 29,6 cm

Rozměry 2. stolku:

Šířka: 46 cm
Výška: 38 cm
Hloubka: 29,6 cm

Rozměry 3. stolku:

Šířka: 42 cm
Výška: 36 cm
Hloubka: 29,6 cm

Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Sada stolků: Ano, Tvar: Obdélníkové, Úložný prostor: Bez úložného prostoru, Hloubka: 29,6 cm, Šířka: 50 cm, Výška: 40 cm