Šatní organizér F03

Šatní organizér F03 vám představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do ložnice. Lehká... více informací »
Šatní organizér F03
1 549 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní organizér F03 vám představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do ložnice. Lehká...

Šatní organizér F03 vám představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do ložnice. Lehká konstrukce z ocelových trubek s plastovými spojovacími částmi se díky nízké hmotnosti snadno přenáší z místa na místo. Pro přehledné uložení oblečení máte k dispozici 9 polic a šatní tyč. Při rovnoměrném zatížení unese každá police až do 5 kg a šatní tyč je schopna unést až do 25 kg. Snadný přístup k uloženým věcem umožňují 3 rolovací dveře se zapínáním na zip. Praktický textilní potah je snadno udržovatelný. Postavení skříně na nožičkách přispívá k celkově stabilitě´.

Výrobce FORLIVING s.r.o.
Výška 175

Tento skvělý produkt Šatní organizér F03 od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete zde teď právě ve slevě. Akční cena již od 1 549 Kč.